Hakkında

2013'te yayın hayatına başlamış olan chatrulet.org sitesi, 18 yaşından büyüklere hizmet veren anonim chat anlayışını benimsemiş ücretsiz sohbet sitedir. Katılımcılarına kısa yoldan yeni arkadaşlar bulmasına ve hoşca sohbet etmesine odaklı bir politika yürütmektedir. Sohbet kuralları içerisinde kesinlikle T.C yasalarınca suç olarak kabul edilen davranışların yapılmasına izin vermeyen bir yönetim kurulu bulunmaktadır. Sistem tamamen kamuya açık olduğu için, kötü niyetli kişilerce farklı amaçlar doğrultusunda kullanılmaya çalışıldığında anlık müdahaleler edilmektedir.

Vizyon

Toplumun her kesimine hitap ederek bireylerin huzurlu, güvenli ve mutlu paylaşımlarda bulunmasını sağlamak, kişiler arası iletişimi, sosyal ve kültürel paylaşımı arttırarak toplumun psikososyal durumunu iyileştirmek, samimi, gerçek ve duygu yoğunluğu olan arkadaşlıkları teşvik ederek, kişiler arası yardımlaşmanın önemini kavratmak, hayatın her anını tüm güzellikleriyle kullancıların eş zamanlı birlikte yaşamasını sağlamak.

Misyon

Sosyal paylaşım ve sohbet sitemizi ziyaret eden her kullanıcının farklı alanlardaki ihtiyaçlarına cevap verebilmek, günlük hayatın problemlerinden ve iş stresinden uzaklaşabilecekleri hobi alanları yaratmak, dünyadan ve ulusal gelişmelerden aktüel haberleri kullanıcıların takip etmesini sağlayarak toplumun bilinçlenmesine katkıda bulunmak, sevgi, saygı, huzur ve hoşgörü temeline dayanan gerçekçi bir sohbet platformu olmak.